BRONZ TEMSİLCİ

Sizin ve alt üyelerinizin siparişleri toplamı 100S.P (Silva Puan). olduğunda Bronz Temsilci kariyerine ulaşırsınız ve %5 prim almaya hak kazanırsınız. Prim hak kazanabilmek için 80S.P (Silva Puan) değerinde sipariş geçilmesi gerekir ve o ay içerisinde 1 yeni aktif üye kaydı gerçekleştirmek gerekir.

GÜMÜŞ TEMSİLCİ

Sizin ve alt üyelerinizin siparişleri toplamı 250S.P (Silva Puan). olduğunda Gümüş Temsilci kariyerine ulaşırsınız ve %8 prim almaya hak kazanırsınız. Prim hak kazanabilmek için 80S.P (Silva Puan) değerinde sipariş geçilmesi gerekir ve o ay içerisinde 1 yeni aktif üye kaydı gerçekleştirmek gerekir.

ALTIN TEMSİLCİ

Sizin ve alt üyelerinizin siparişleri toplamı 750S.P (Silva Puan). olduğunda Altın Temsilci kariyerine ulaşırsınız ve %12 prim almaya hak kazanırsınız. Prim hak kazanabilmek için 80S.P (Silva Puan) değerinde sipariş geçilmesi gerekir ve o ay içerisinde 1 yeni aktif üye kaydı gerçekleştirmek gerekir.

SAFİR YÖNETİCİ

Sizin ve alt üyelerinizin siparişleri toplamı 2.000S.P (Silva Puan). olduğunda Safir Yönetici kariyerine ulaşırsınız ve artık temsilci değil bir yöneticisinizdir, %16 prim almaya hak kazanırsınız. Prim hak kazanabilmek için 100S.P (Silva Puan) değerinde sipariş geçilmesi gerekir ve o ay içerisinde 1 yeni aktif üye kaydı gerçekleştirmek gerekir.

YAKUT YÖNETİCİ

Sizin ve alt üyelerinizin siparişleri toplamı 5.000S.P (Silva Puan). olduğunda Yakut Yönetici kariyerine ulaşırsınız ve %20 prim almaya hak kazanırsınız. Prim hak kazanabilmek için 100S.P (Silva Puan) değerinde sipariş geçilmesi gerekir ve o ay içerisinde 1 yeni aktif üye kaydı gerçekleştirmek gerekir.

ZÜMRÜT YÖNETİCİ

Sizin ve alt üyelerinizin siparişleri toplamı 10.000S.P (Silva Puan). olduğunda Zümrüt Yönetici kariyerine ulaşırsınız ve %24 prim almaya hak kazanırsınız. Prim hak kazanabilmek için 125S.P (Silva Puan) değerinde sipariş geçilmesi gerekir ve o ay içerisinde 1 yeni aktif üye kaydı gerçekleştirmek gerekir.

ELMAS YÖNETİCİ

Sizin ve alt üyelerinizin siparişleri toplamı 25.000S.P (Silva Puan). olduğunda Elmas Yönetici kariyerine ulaşırsınız ve %28 prim almaya hak kazanırsınız. Prim hak kazanabilmek için 150S.P (Silva Puan) değerinde sipariş geçilmesi gerekir ve o ay içerisinde 1 yeni aktif üye kaydı gerçekleştirmek gerekir.